Včelná pod Boubínem 49°1'8.380"N, 13°50'48.238"E   info@hotelmyslivna.com +420 724 08 46 46

Schwarzenberská myslivna

Pohodlí, soukromí a příroda v mimořádném prostředí.

23.7. - Slavnosti medu

Slavnosti medu ve Včelné pod Boubínem

23.července 2016 od 13:00 do „posledního muže“

Med, medoviny, medové speciality a výrobky z vosku

Ukázky tradičních řemesel, stoletá hasičská stříkačka, sokolník

Hraje BG Sklep, country skupina Husinec tanec, Pavlína Jíšová, Albatros, Česká beseda Řepešín, divadlo Rojení

UŽIJTE SI LÉTO UPROSTŘED ŠUMAVSKÝCH HVOZDŮ

Šumavské léto láká k cyklistickým i pěším tůrám. Ubytujte se u nás pod Boubínem a sjezd z vrcholu Boubína na horských koloběžkách! Kdo má raději klidnější cíle, může vyrazit na houby nebo se jen tak kochat okolními lesy a pozorovat zvěř :o) - té je všude kolem víc, než dost. 

Přijeďte na Šumavu

Přijeďte na Šumavu a nenechte se odradit nedostatkem sněhu. Můžete se věnovat zimní turistice, úpatí Boubína nabízí ideální podmínky. Podél Boubínského potoka proudí ke Schwarzenberské myslivně chladný vlhký vzduch a vy si tak můžete vyčistit plíce v opravdových vzdušných lázních - navíc jsme nad inverzní hranicí a obklopeni jehličnatými lesy. Ani vášniví lyžaři nepřijdou zkrátka - areály Zadov, Kubova Huť, ale i spřátelený Mitterdorf jsou zasněžovány a do Velikonoc garantují dobré podmínky k lyžování.

Jaro na Včelné

0 Velikonocích je Schwarzenberská myslivna plně obsazena, ale přijeďte načerpat síly a čerstvý vzduch do šumavských hvozdů kterýkoli další termín! Aktuální počasí si můžete zkontrolovat na naší nové webkameře nebo na místní meteostanici http://kvetradosti.cz/sumava/wp-content/pocasi/pocasi_vcelna.htm

Jarní prázdniny!!!

Přijeďte na jarní prázdniny 15.-22.2.2014 - přijímáme objednávky na zabijačkové hody 21.2.2014 (ovárek, jitrnice a jelítka, tlačenka a gulášek od prvotřídního řezníka)!

« | 1 2 | »
www.potuznik.eu Copyright © 2014 - All Rights Reserved - hotelmyslivna.com